o firmie

Adamex to firma o 20 letniej tradycji i doświadczeniu w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu oraz trafnym decyzjom personalnym, zostaliśmy lokalnym liderem w zakresie sprzedaży matiałów budowlanych.

Adamex to miejsce, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne, aby urządzić swój dom i ogród. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości materiały budowlane, wykończeniowe, ogrodnicze oraz narzędzia renomowanych producentów. Nasz doświadczony personel pomoże Ci wybrać odpowiednie materiały i akcesoria, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, bez zbędnego pośpiechu. Oferujemy szybkie dostawy, prosto pod Twoje drzwi, abyś mógł od razu przystąpić do zaplanowanych prac. Sklepy Adamex znajdziesz w Błoniu, Grodzisku Mazowieckim oraz Nowym Dworze Mazowieckim.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, którą stanowią specjaliści w swoich dziedzinach. W naszych sklepach klient ma poczucie, iż został otoczony kompleksową opieką, uzyskał pełnię informacji na poszukiwane tematy oraz nabył towar dokładnie taki, jakiego potrzebował. Aby uzyskać wykonanie tego celu, w Adamexie dbamy o dobór oraz rozwój naszych pracowników. Jeżeli czujesz się na siłach aby stać się częścią naszego zespołu, zapraszamy do kontaktu!

Obecnie rekrutujemy na następujące stanowiska:

Handlowiec – do wszystkich naszych oddziałów

Kierowca HDS – do wszystkich naszych oddziałów

…Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
H. Ford
Proces zatrudnienia
01
kontakt z nami

Znajdujesz ogłoszenie, które Cię interesuje. W zależności od zapisów w ogłoszeniu – dzwonisz lub wysyłasz CV. 

02
Rozmowa

Jeżeli Twoja oferta nas zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę, na której będziesz mógł zaprezentować swoje zalety.

03
Decyzja

Jeżeli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania, zostaniesz przyjęty do naszego zespołu! Gratulujemy!